Forum pasozyty-grzybice-leczenie.forumoteka.pl Strona Główna pasozyty-grzybice-leczenie.forumoteka.pl
Forum dyskusyjne dotyczące leczenia przeciw pasożytom zewnętrznym, wewnętrznym, grzybom. Leki, metody naturalne. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Sprzedam leki pasozyty Prazykwantel Iwermektyna Zentel Albendazol Vermox Mebendazol Yomesan Niklozamid. Przeciw grzybicy: Itrakonazol Orungal Gryzeofulwina Ketokonazol Nystatyna Flukonazol massagewarsaw@gmail.com
Protokoły przeciw pasożytnicze Pasożyty jako przyczyna candi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasozyty-grzybice-leczenie.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum pasożyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
prazykwantel
Site Admin


Dołączył: 18 Sie 2018
Posty: 96
SkÄ…d: warszawa bangkok

PostWysÅ‚any: Sob Sie 18, 2018 7:15 pm    Temat postu: ProtokoÅ‚y przeciw pasożytnicze Pasożyty jako przyczyna candi Odpowiedz z cytatem

Protokoły przeciw pasożytnicze Pasożyty jako przyczyna candidy

luman
dołączył: 2016-05-02
postów: 58

2018-08-01 20:33
Dobry wieczór, czy ktoś na forum stosował protokoły przeciw pasożytnicze (parasite protocol)? Jeśli tak to jakie były wyniki?

Wiele razy czytałem głównie na zagranicznych stronach, że candida jest objawem pasożytów w przewodzie pokarmowym lub skutkiem brania antybiotyków. Czytałem też na tym forum, że po oczyszczeniu organizmu z pasożytów można rozpocząć protokół chelatacji.


JanekKrongboon
dołączył: 2018-08-01
postów: 13

2018-08-01 20:51
jesli pasozyty nie sa twoim glownym problemem, to stosowanie protokolow nie jest wazne. Na podstawie badan i objawow sproboj okreslic, jakie mozesz miec pasozyty i truj je najtanszymi dostepnymi sposobami.
Czytalem protokol na borelioze, w nim 48mg iwermektyny dziennie przez 2 tygodnie. Nie bardzo na kieszen przecietnego czlowieka i nie koniecznie potrzebne w twoim przypadku.
Mebendazol 1zł, Niklozamid 2zł, Prazykwantel 600mg 2.5zł, Iwermectyna 6mg 30zł, Zentel Albendazol 200mg 5zł, 400mg 7.5zl. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com


Bozka
dołączył: 2018-06-23
postów: 8

2018-08-02 10:00
U mnie tak było, że za candidą kryły się pasożyty. Zrób badania w wiarygodnym labolatorium. Ja zrobiłam biorezonans.
Po kuracji ziołowej ( w 2 na 3 tygodnie i fazy, dostałam koszmarnego herx, co potwierdza problem). Osoby które chelatują się twierdzą, że bez usuwania metali ciężkich nie można pozbyć się pasożytów.


Arukado
dołączył: 2018-06-28
postów: 517

2018-08-02 10:24
Z tego co wiem, to powinno się zacząć od odrobaczania lekami przeciwpasożytniczymi, dopiero potem stosować środki naturalne, bo pasożyty mogą uciekać i przemieszczać się w różne części ciała. Biorezonans nie jest wiarygodnym badaniem, lepiej wydać więcej i porobić badania z krwi i kilkukrotnie z kału.
Według mnie powinno się odrobaczyć nawet nie robiąc żadnych badań, bo prawdopodobieństwo, że ma się jakiegoś pasożyta jest dość wysokie.


luman
dołączył: 2016-05-02
postów: 58

2018-08-07 16:33
Opinie mam taką, że kandydoza to jest tylko objaw, za którym stoi coś innego np. pasożyty, antybiotyki, metale ciężkie


Arukado
dołączył: 2018-06-28
postów: 517

2018-08-07 16:36
I tak faktycznie jest...
Do tego mogą być to choroby autoimmunologiczne lub borelioza.


moyra3
dołączył: 2016-11-09
postów: 879

2018-08-07 23:23
bOSHH Luman ze świecą takich ludzi szukać
mnie to aż skręca jak czytam jak to leczą kandydoze drakońskimi dietami i ni hu hu candida jeszcze się rozrasta


luman
dołączył: 2016-05-02
postów: 58

2018-08-08 14:44
moyra3 to dzięki użytkownikom, którzy dzielą się swoją wiedzą, np. takim jak gigolos. Dawno nie zaglądał na forum, więc chyba udało mu się odrobaczyć.


moyra3
dołączył: 2016-11-09
postów: 879

2018-08-08 23:40
ale ja to od początku powtarzam, ze candida to nie jest choroba sama w sobie, to jest skutek i jakoś kurfa nikt nie słucha, niektórzy jeszcze niedawno pisali, ze sodę piją i surowiznę jedza, no rynce opadajo

a jak pisałam co jeśc jak jeść gdzie szukać to wszystko było poddawane pod wątpliwość no i teraz masz babo placek, ja siedze popijam piwko relaks, odpisuję na meile smsy wiadomości a inni leżą w boleściach, no przykre to ale do ludzi nie dociera, ze candida jest naszym komensalem i jej rozrost to nie choroba a skutek innej choroby lub wielu chorób


luman
dołączył: 2016-05-02
postów: 58

2018-08-09 00:16
jesteś zdrowa? Very Happy dajesz mi nadzieję. Co Ci dolegało? Odrobaczałaś się?


moyra3
dołączył: 2016-11-09
postów: 879

2018-08-09 00:36
odrobaczam się co tydzień i jest to stały cykl w moim domu
walkę z candidą porzuciłam nie pamiętam kiedy, skupiłam się na patogenach, które wyszły mi na biorezonansie, skupiłam się na zrównoważonej suplementacji żeby uzupełnić minerały
jak sobie przypomnę w jakim stanie byłam 4 lata temu to nawet nie wiem co napisać


Bozka
dołączył: 2018-06-23
postów: 8

2018-08-09 21:42
Czy uzupełniać minerały i witaminy w trakcie odrobaczania? Szkoły są różne... jakie jest Twoje zdanie moyra3?


luman
dołączył: 2016-05-02
postów: 58

2018-08-10 21:51
moyra3 na czym polega twoje odrobaczanie? Co stosujesz?


moyra3
dołączył: 2016-11-09
postów: 879

2018-08-11 00:57
nie suplementujemy w trakcie odrobaczania tylko po odrobaczaniu, za to w trakcie przyjmujemy naturalne probiotyki - kapusta czy sok z kapusty kiszonej, zakwas, woda z ogórków i co tam sobie jeszcze ukisicie


na pasożyty są zioła w postaci mieszanek do picia, zioła można mielić i jeść
nalewka z kurek
suszone sproszkowane kurki
nalewka z orzecha włoskiego
siemię lniane mielone z goździkami
olej z pestek dyni
świeże pestki dyni lub kabaczka
olejek oregano 100% o zawartości karwakrolu do 84%
olej z czarnuszki
olej kokosowy
chlorchinaldin
nalewka czosnkowa na spirytusie
owoce takie jak ananas, papaja i jej pestki
nalewki z ziół przeciwrobaczych
orzechy włoskie do jedzenia np dla dzieci


luman
dołączył: 2016-05-02
postów: 58

2018-08-11 15:49
I jak to działa na pasożyty? Uszkadza, poraża? Nie uciekną z jelita do np. dwunastincy albo krwiobiegu? Co z larwami, jajami? Jeśli pasożyt np. znajdzie się w krwiobiegu to nie powinien zostać zaatakowany przez system immunologiczny?


moyra3
dołączył: 2016-11-09
postów: 879

2018-08-12 01:19
Luman nie mam czasu wyjaśniać wszystkiego. Jedne substancje porażają, zabijają uszkadzają układ nerwowy pasożytó, niszczą jaja, niszczą powłoki pasożytów, etc.


moyra3
dołączył: 2016-11-09
postów: 879

2018-08-12 01:27
Eugenol z goździków niszczy jaja i larwy. Poraża układ nerwowy pasożytów. Hitinamnaza z kurek niszczy powłoki skórne pasożytów - rozpuszcza je. Papaina czy bromelaina trawią białko.

_________________
Sprzedam leki pasozyty Prazykwantel Iwermektyna Zentel Albendazol Vermox Mebendazol Yomesan Niklozamid Metronidazol Tynidazol Itrakonazol Orungal Flukonazol Gryzeofulwina Ketokonazol Doksycyklina Nystatyna Chlorochina massagewarsaw@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum pasozyty-grzybice-leczenie.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum pasożyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum